Stok Takip Programı Demo İndir

 

Stok Programı Özellikleri

Stok programımız, herşeyden önce pek çok sektöre hitap etmektedir. Hammadde, mamül, kırtasiye ve işletme içerisindeki gider stoklarınızı programımızla çok kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Hangi depoya hangi stoklar girdi, bunlar hangi firmalardan geldi, yada işletmenin hangi bölümünden geldiğini çok rahat bir şekilde raporlayabilirsiniz. Ayrıca tüm raporları çok hızlı bir şekilde, excel, word, pdf, txt, csv gibi popüler dosya formatlarıyla kaydedebilir, dilerseniz bu raporları program içerisinden mail olarak gönderebilirsiniz.

 

 

Stok/Cari/Kasa Takip Programı Özellikleri 

Stok programındaki depo stok takip işlemlerine ilave olarak cari hesaplarınızı, borcunuzu, alacağınızı, kasa hareketlerinizi takip edebilirsiniz. Gelişmiş raporlama sistemiyle aylık alış/satış raporları ile aylık bazda hangi ürünlerden ne kadar alınmış görebilirsiniz. Dilerseniz müşteri yada tedarikçilerinizden alınan yada satılan ürünlerinizi ay bazında karşılaştırmalı olarak takip edebilirsiniz.

 

 

Üretim Takip Programı Özellikleri 

Depo/Stok taki programımızın üretim, montaj yada paketleme yapan firmalar için genişletilmiş halidir. Mamüllerinize reçete tanımlayabilir, ve kestiğiniz üretim fişleri ile bu reçeteler ile orantılı olarak malzeme sarfiyatını otomatik yaptırabilirsiniz. Üretim fişi, sarf fişi, fire fişi, üretimden giriş fişi ve toplu üretim fişi girebilme imkanına sahipsiniz.